Vislabākie apavi atpūtai

12.07.2018

 

 

Jūtat, gaisā virmo brīvdienu un atvaļinājumu laiks?! Kādai atpūtai dodat priekšroku Jūs: ceļojat, laiskojaties vasarnīcā vai pie ūdens, vai arī dvēseliski rosāties dārzā?

Apsveicam, visas atbildes ir pareizas, galvenais, lai brīvdienas un Jūsu apavi būtu tieši Jums visatbilstošākie. Jo piemērotāki apavi, jo pilnvērtīgākas brīvdienas ar vairāk skaistiem momentiem, ar vairāk enerģijas, ar vairāk patīkamām sajūtām arī pēc garas pastaigas un aktīvas darbošanās. Tāpēc esam sagatavojuši praktiskus ieteikumus, lai Jums vieglāk izvēlēties vispiemērotākos apavu tipus dažādiem atpūtas veidiem.

 

Krosenes un sliponi

 

Kā jau pamanījāt, šobrīd ļoti aktuāli ir sportiska tipa apavi, turklāt tos droši varat kombinēt ar dažāda stila apģērbu: svārkiem, kleitām, šortiem un biksēm.

 

Šie ērtie vasaras apavi ir ideāli sabiedrotie garām pastaigām gan pa pilsētu, gan dabā. Viegla zole un elpojošs materiāls, it īpaši aktuālais sietiņš palīdzēs izvairīties no smaguma sajūtām kājās, kas bieži vien saīsina pastaigu jaukos mirkļus.

 

Piedāvājam plašā klāstā sportiskā tipa apavus, krosenes un sliponus gaumīgās krāsu variācijās, ar dekoriem un bez.

 

Protams, klāstā ir arī liela izmēra sporta apavi (sieviešu apavi līdz 45. izmēram, vīriešu līdz 51. izmēram). Un, ja Jums ir problemātiska pēda, pirkstu kauliņi vai plata pēda – Somijas

 

Apavi konsultanti palīdzēs atrast Jums piemērotāko apavu pāri. Aicinām iepazīties ar Remonte, Scandi, Fidelio, Rieker un Ara zīmola apaviem.

 

Sportiskas zandales

Paši ērtākie un stilīgākie siltā laika pastaigu apavi vienozīmīgi ir sportiskās zandales, kas ir arī ideāla alternatīva krosenēm.  Ar tām Jūs ērti varēsiet doties garās pastaigās kalnos, pa pilsētām un gar jūru. Galvenais jāraugās, lai tās būtu uz pietiekoši biezas kaučuka zoles un siksniņas ar lipekļa aizdari.

 

Piedāvājam zandales šīs sezonas aktuālākajos toņos, arī speciālas ortopēdiskās zandales platām pēdām un ar kauliņu problēmām.

 

 

Iesakām izmēģināt kājām īpaši draudzīgos zīmolu apavus, kā Ara, Axel, Fargeot, Fidelio, Remonte un Jenny.

 

 

 

 

 

Iešļūcenes

Protams, arī šajā sezonā iešļūcenes ir vieni no visiecienītākajiem vasaras apaviem.

 

Tās piemērotas pludmales pastaigām un vasarīgiem piknikiem dārzā. Savukārt, slēgta tipa iešļucenes ir labi palīgi atpūtas nodarbēm vasarnīcā vai

 

Nessi, Laura Vita, Hogl, Gerry Weber, Simen un Gabor zandales.

 

Ceram, ka mūsu ieteikumi palīdzēs Jums atrast aktuālāko un ērtāko vasaras apavu pāri.

Noteikti aicināt mūsu konsultantus Jums palīdzēt orientēties plašajā piedāvājumu klāstā un atrast vislabāko apavu pāru variantu Jūsu brīvdienām, ērtībām un skaistumam.

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>