Mēs lepojamies

 

 

Jā, mēs piedāvājam kvalitatīvus un gaumīgus apavus! Bet patiesībā vislielākais lepnums mūs pārņem, kad līdz ar lieliskiem apaviem sniedzam Tev arī pozitīvas emocijas.

Mūsu stāsts par lepnumu ir balstīts uz notikumiem un sajūtām.

Iedomājies, ka Tev kājās ir apavi, kuros Tu ej ar paceltu galvu, jo tie Tev ir kā radīti – ērti, kvalitatīvi un atbilstoši Tavai personībai. Tad mēs esam lepni, jo mēs esam daļa no Tavām pozitīvajām emocijām.

… un vēl mēs lepojamies ar:

  • Tevi, jo ar savu izvēli Tu iegūsti ne vien labus apavus, bet arī pacilātu garastāvokli;
  • katru no komandas, kas palīdz Tev izvēlēties un ir līdzās, kad vēlies atrast un iegādāties sev piemērotākos apavus;
  • pieredzi, jo to veido spēcīgs iekšējs dzinulis būt vēl noderīgākiem Tev – mūsu pieredze nekad nav pilnīga, jo pasaules tendences mainās, un mēs vēlamies no tām paņemt labāko, lai katrs izvēlētais apavu pāris būtu Tavs iemīļotais;
  • lietām, ko Tev piedāvājam, jo plauktos liekam izmeklētus apavus, kas ir gan skaisti, gan kvalitatīvi – mums ir svarīgi, lai Tavi apavi attaisno visas uz tiem liktās cerības;
  • mūžīgo vēlmi iet uz priekšu – eleganti un droši, lai kļūtu par Tavu atbalstu, kad Tev ir nepieciešami piemēroti apavi dažādām dzīves situācijām: apavi darbam ofisā, trakulīgai vai elegantai ballei vai iedvesmojošai pastaigai, jo tikai tā Tu varēsi pilnvērtīgi izbaudīt katru savas dzīves mirkli.

Mēs esam uzticīgi principam, ka katram apavu pārim, ko mēs Tev piedāvājam, ir jāapvieno visas nozīmīgākās īpašības, ko tie spēj dot, – kvalitāte, komforts un skaistums. Mēs zinām, ka tieši šādus apavus Tu meklē, un mēs lepojamies, ka Tu tos atradīsi pie mums – „Somijas apavos”.