Rudens-ziemas 2019/20 modes tendences

15.08.2019

 

Jaunā sezona drīz sāksies un ja Tu uzdod sev jautājumu – ko vilkt rudenī, tad šis raksts ir domāts tieši Tev! Kādus apavus izvēlēties, kādas drēbes pieskaņot jaunajiem apaviem? – Par to lasi šajā rakstā un iedvesmojies! Visi apavi, kas minēti šajā rakstā, ir aplūkojami www.somijasapavi.lv vai K.Barona ielā 36, Rīgā, Somijas Apavi.

Melnas kurpes

Melnas kurpes ir mūžīga klasika. Bet, ja šī klasika tiek atsvaidzināta ar metāliskiem elementiem, tad tā pārtop par īstu mākslas darbu un modes atribūtu. Velc stilīgas Hogl melnas kurpes ar zelta krāsas metāliskiem elementiem un izvēlies rūtaino žaketi ar jostu! Žaketi vari vilkt gan pie svārkiem darba dienās, gan pie džinsiem piektdien vai brīvdienās.

Hogl kurpes. Cena 198,99 EUR. Vairāk informācijas šeit 

Foto @rita.tesla Instagram

Sarkanas laiviņas

Ja tu domā, ka sarkanas kurpes ir pārāk košas ikdienai, tad paskaties, cik skaisti tās izskatās kopā ar rūtaino kleitu! Šīs kurpes ikdienā kombinē ar lietišķa stila kleitām. Savukārt brīvdienās vai darba dienu vakaros solīdo kostīmu vai kleitu nomaina skaista vakarkleita. Šādi ikdienas kurpes kļūst praktiskas, un tās tu vari vilkt gan darbā, gan pasākumā.

Kurpes Peter Kaiser. Cena 160,99 EUR. Vairāk informācijas   šeit 

Foto Agnese Druva

Sportiskā stila apavi

Sporta apavi ir ieņēmuši gandrīz līdera pozīcijas garderobē. Tos velk gan pie biksēm, gan pie svārkiem, gan pie kleitām. Kāpēc? Jo tas ir ērti un praktiski- siltajā laikā nebūs karsti, bet aukstajā laikā var uzvilkt siltāku zeķi un tos vilkt zābaku vietā. Sportiskā stila apavi ir viegli kopjami un iederas jebkuras sievietes garderobē. Izvēlies skaistus Austrijas zīmola Hogl sportiskā stila apavus!

Hogl sportiskā stila apavi. Cena 219,99 EUR. Vairāk informācijas par apaviem šeit

Foto Agnese Druva

Sportiskā stila apavus kombinē ar žaketēm vai kostīmiem. Uzdrošinies un esi stilīga!

Pamodini sevī savvaļas dzīvnieku

Dzīvnieku raksts ir modē jau vairākas sezonas pēc kārtas. Čūskādas imitācija, leoparda vai zebras raksts – obligāta mūsdienīgas sievietes garderobes tendence. Zilās un dzeltenās krāsas Peter Kaiser kurpes ar čūskādas imitāciju iesakām kombinēt ar haki krāsas kostīmu, total beige tēlu vai rūtaino kostīmu.

Zīmola Peter Kaiser kurpes. Cena 163,99 EUR. Vairāk informācijas par kurpēm   šeit

Foto Agnese Druva

Kurpes Peter Kaiser. Cena 163,99 EUR. Vairāk informācijas par kurpēm  šeit

Foto Agnese Druva

Kurpes piedāvājam kombinēt ar eko ādas biksēm, žaketēm vai total beige apģērbu. Ka arī ar šādu tēlu lieliski izskatīsies sportiskā stila apavi.

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>