Lai Jūsu kājas vienmēr būtu siltumā un komfortā – konkurss!

15.10.2013

 

Kā vienmēr rudens salnas atnākušas negaidītas, un mēs, kā likums, tām neesam gatavas. Jūsu garderobē vēl nav apavu, kuri palīdzētu pārdzīvot ziemas salus? Tātad vajag piedalīties mūsu konkursā  un papildināt savu garderobi ar siltiem zābaciņiem.

Jau noteikti esat pamanījuši, ka mūsu konkursi atšķiras ar savu kreativitāti un idejām. „Nu ko tad vajadzēs paveikt šoreiz?”, Jūs jautāsiet. Mēs atbildēsim:”Reklāma!”.

Konkurss tiks atklāts 15. oktobrī un turpināsies līdz 29. oktobrim. Atceries, jo agrāk atsūtīsi savas idejas bildes, jo Tev lielāka iespēja iegūt vairāk balsu un laimēt!

Lai piedalītos konkursā Jums nepieciešams:

  1. Izveidot mūsu veikala SOMIJAS APAVI  vai pašu apavu reklāmu, izmantojot jebkurus priekšmetus (sadzīves priekšmetus, mājdzīvniekus, dabas materiālus untt). Fantazejētiet, esiet drosmīgi!
  2.  Atsūtiet rezultātu mums uz pastu info@somijasapavi.lv  ar atzīmi „Reklāmas konkursam”. Neaizmirstiet norādīt savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruņa numuru, lai mēs varētu ar jums sazināties.

Protams, balvas!

Pēc balsojumu skaita, saskaitot visas balsis gan Facebook.com abos profilos, gan Draugiem.lv konkursa aplikācijā, 29. oktobrī noteiksim vietu un balvu sadalījumu katrā sociālajā portālā. Un tagad par pašu patīkamāko – uzvarētāji iegūs brīnišķīgas balvas, kas noderēs katram. Uzvarētāji iegūs veikala SOMIJAS APAVI dāvanu karti 100 Ls vērtībā siltināto ziemas zābaku iegādei. Godpilnā otrā vieta iegūs dāvanu karti 70 Ls vērtībā siltināto ziemas puszābaku vai zābaku iegādei. Bronzas medaļas ieguvēja vai ieguvējs iegūs dāvanu karti 50 Ls vērtībā ziemas apavu iegādei. Ceturtā piektā un sestā vieta varēs izvēlēties mūsu veikalā istabas čībiņas no INBLU kolekcijas.

 Un vēl vairāk balvu…

Jā, un, protams, papildu balva pienāksies mūsu, „Somijas apavu” kolektīva, simpātijai – dāvanu karte 100Ls vērtībā.

P. S. Katrs konkursants ar piedalīšanos konkursā apstiprina, ka ir darba un fotogrāfijas autors un atļauj šīs fotogrāfijas publicēt „Somijas apavu” sociālajā tīklā un mājaslapā www.somijasapavi.lv.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 mēnesi. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts uz dāvanu kartes un tā ir pēdējā diena, kad dāvanu karti var lietot pirkumiem. Dāvanu kartes saņemšanas brīdī tiks sniegta informācija par dāvanu kartes atprečošanu.

Ja Tev ir papildus jautājumi, labprāt uz tiem atbildēsim, sazinies ar mums!

 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>