Kuoma – maksimālam komfortam aukstajos mēnešos

11.12.2018

 

Kvalitāte un ilgtspēja – šie divi apzīmējumi ir tieši vietā, ja runājam par somu apavu zīmolu Kuoma. SIA Kuomiokoski ir viens no vecākajiem apavu ražotājiem Somijā – darbojas kopš 1928. gada. Kā uzņēmuma, tā zīmola nosaukums aizgūts un atvasināts no vietas, kur atrodas uzņēmuma galvenā mītne, proti valsts dienvidaustrumos esošajā Kuomiokoski ciemā. Kuoma galvenā produkcija ir ziemas zābaki – neticami silti, ērti un uzticami.

Tekstu sagatavoja: Ilze Upīte-Zavjalova

Foto: Somijas Apavi veikala arhīvs, kuoma zīmola arhīvs

 

Kuoma piedāvā vīriešu, sieviešu un bērnu apavu modeļus. Sieviešu apavi pieejami līdz 42.izmēram, bet vīriešu – 49. izmēram. Tiesa, piedāvājumā ir arī unisex modeļi, kas derēs abiem dzimumiem, tādējādi arī lielo izmēru īpašnieces atradīs sev ko piemērotu.

Kuoma apavu kolekcija rudens/ziema 2018/19

Ko vērts zināt par Kuoma ziemas zābakiem? Lai novērstu ūdens absorbciju, zem apavu virsējā slāņa ir iestrādāts speciāls materiāls – siltumizolācijas putas ar slēgtu šūnu struktūru, savukārt pats virsējais slānis ir izturīgs un, pateicoties īpašai Nuva apstrādei, tam piemīt mitrumu un netīrumu atgrūdošas īpašības. Apaviem ir siltas, izņemamas iekšzoles un dabīgās vilnas oderējums. Modeļus, kas izgatavoti no tekstila, var droši mazgāt veļasmašīnā 30 grādu temperatūrā vai ar rokām. Lai šuvēm, kas pakaļautas intensīvam dilšanas procesam, nodrošinātu papildu izturību, izmantota divkārša šūšanas tehnika.

Kuoma apavu kolekcija rudens/ziema 2018/19

Maksimālam komfortam zābaku stulmu daļas platums ir regulējams. Lielākajā daļā modeļu iestrādāti atstarotāji – dienas gaišajā laikā izskatās kā dizaina elements, bet diennakts tumšajā laikā pilda praktisko funkciju. Zābakiem ir neslīdošas zoles un svarā tie ir ļoti viegli.

Vēl Kuoma piedāvājumā ir arī īsteni somu velteņi. Ļoti silti, ārpusē un iekšpusē dabīgā aitas vilna, elpojošas iekšzoles no vilnas, kā arī stingras pazoles.

Kuoma apavu kolekcija rudens/ziema 2018/19

Vērts piebilst, ka uzņēmums jo īpaši piedomā, lai bērniem domātie apavi būtu veidoti anatomiski pareizi. Tas tiek īstenots kopā ar otropēdiem, proti, veidotas speciālas liestes tieši bērnu apaviem. Sortimentā ir dažādi modeļi līdz pat 37. izmēram.

Kuoma var lepoties ar Somijas valdības piešķirto “atslēgas – karodziņa” simbolu, kas kalpo kā uzticības apliecinājums, ka konkrētais produkts patiešām ir ražots Somijā un atbilst noteiktiem kvalitātes kritērijiem.

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>