Kopsolī ar laiku – jaunpienācēji apavu tirgū

01.10.2018

 

Veikala Somijas apavi prioritāte visu 21 darbības gadu ir bijusi augsta kvalitāte un vēlme piedāvāt saviem klientiem vislabāko, ko apavu tirgus spēj sniegt. Šajā laikā izveidojusies ilggadēja sadarbība ar konkrētiem apavu ražotājiem, kuri ir līderi savā nozarē, atzīti Eiropā un pasaulē, bet zinātkāres vadīti veikala saimnieki turpina iepazīt aizvien jaunus zīmolus. “Redzot, kā mainās mūsu pircējas un viņu gaume, cenšamies neatpalikt, būt kopsolī ar laiku,”  uzsver veikala Somijas apavi īpašniece Tatjana Zavjalova. Kas ir šie jaunpienācēji? Iepazīsimies!

Zīmola HASSIA rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Hassia (Austrija) ir zināmā un iecienītā apavu ražotāja Hogl meitas uzņēmums. Kas raksturīgs šā zīmola apaviem? Kvalitāte un izcils komforts. Vecāka gadagājuma sievietēm nereti par sevi liek manīt daudzas pēdu problēmas, piemēram, pēdu kauliņi u.c. deformācijas, iespējams, pēda kļuvusi platāka. Tad svarīgi, lai apavi būtu anatomiski pareizi izstrādāti un ērti. Šim nolūkam labākie apavu ražotāji algo ortopēdus, lai šie speciālisti, strādājot kopā ar dizaineriem, radītu ne tikai anatomiski pareizu, bet arī vizuāli pievilcīgu produktu. To panāk, apavos iestrādājot detaļas, kas vizuāli samazina kājas apjomu. Vēl jāpiebilst, ka Hassia apaviem ir izņemamas zoles, lai iegūtu vairāk vietas apavos, ja kājas pietūkst vai arī, ja nepieciešams, oriģinālo zoli varētu aizstāt ar ortopēdisko.

Zīmola HASSIA rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Zīmola HASSIA rudens/ziemas 2018/19 kolekcija

Līdzīgs stāsts ir par vēl vienu austriešu ražotāju, proti, Fidelio. Arī šie apavi domāti sievietēm, kurām ir pēdu problēmas – tā saucamie kauliņi, augsts pacēlums u.c., pilnīgas potītes utt. Vairumam apavu ir neliels papēdis, kas atbilst speciālistu rekomendētajiem 3 līdz 5 centimetriem. Fidelio apavus nereti izvēlas arī gados jaunākas sievietes.

Zīmola Fidelio rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Zīmola Laura Vita rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Franču šarmu un savu devu ekstravagances veikala Somijas apavi sortimentā ienes zīmols Laura Vita, kas tika radīts 2004. gadā Parīzē. Uzņēmuma īpašniece un viņas meita pašas izstrādā apavu dizainu. Laura Vita ir kā krāsu, tendenču, unikālu audumu un prasmīgas meistarības kokteilis – ne velti viens no galvenajiem zīmola vadmotīviem ir ienest sieviešu dzīvē jautrību un vieglumu. Patlaban Laura Vita apavi pieejami līdz 42. izmēram, bet jau nākošajā sezonā klāstu papildinās arī 43. un 44. izmēra apavi.

Zīmola Laura Vita rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Vecākā un cienījamākā apavu ražotāja Vācijā –  Josef  Seibel – apavi savu laika pārbaudi izturējuši un pircēju atzinību iekarojuši. Nu kārta diviem šā uzņēmuma paspārnē tapušiem sieviešu apavu zīmoliem – Gerry Weber un Tizian. Ja Gerry Weber vairāk raksturīgs smart – casual jeb eleganti komfortablais stils, tad Tizian ir jaunākais modes kliedziens, kur klasiskas vērtības cieši savijas ar aktuālākajām modes tendencēm. Tizian ir cenas ziņā pieejamāks, orientēts uz gados jaunākām pircējām. Gan Gerry Weber, gan Tizian apavi pieejami līdz 42. izmēram.

Zīmola Gerry Weber rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Zīmola tizian rudens/ziemas 2018/19 kolekcija 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>