Konkurss: gatavojamies rudenim un meklējam iedvesmu jaunajā kolekcijā!

26.08.2013

 

Nu, lūk, arī vasara beidzas. Atvaļinājumu, jūras un saules, un ballīšu laiks. Žēl, protams, ka atkal gads jāgaida, taču, ja kas beidzas, kaut kas cits sākas. Arī rudenim ir savs skaistums, savas krāsas , ar to sacensties nevar, ja nu vienīgi – pavasaris. Rudens nāk ar savu romantiku, ar krāsaino lapu gleznām, ar kritušo lapu čaboņu, ar kāda elpu uz taviem nosalušajiem pirkstiem. Tātad, ir laiks gatavoties jaunam sākumam, laiks jaunai garderobei. Šim rudenim ir jābūt spilgtam un mājīgam.

Izvēlies, kurš no sociālajiem tīkliem Tev patīk vislabāk–Facebook.com vai Draugiem.lv, jo Tev ir iespēja ērti tikt pie „karstākajiem” jaunās kolekcijas apaviem.

Mēs šajā konkursā ar nelielu sacensības pikantumu vēlamies dāvināt Tev iespēju saņemt pozitīvas emocijas, gan laimējot dāvanu kartes, gan bagātinot savu priekšstatu par apavu dažādību un jaunās sezonas tendencēm.

 Piedaloties šajā vienkāršajā konkursā, Tev ir iespēja saņemt:

  • „Somijas apavi” dāvanu karti Ls 20 vērtībā, kas Tavas apavu medības padarīs daudz tīkamākas.

Kā laimēt jeb konkursa noteikumi:

Mēs:

  • līdz 30. augustam Facebook.com un draugiem.lv ievietosim bildi ar apaviem vai to detaļām;
  •  katru darba dienu izvēlēsimies vienu laimīgo, kas iegūs dāvanu karti.

Tev:

  1. esi „Somijas apavi” sekotājs Facebook.com vai draugiem.lv
  2. dalies ar šo ziņu “share” savā profilā.
  3. raksti komentārā apavu firmas nosaukumu!

Kā teikt, ne pūku, ne spalvu. Lai veiksme Tava sabiedrotā, mēs esam pārliecināti, ka Tev izdosies! Pavedienus meklē šeit!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>