Konkurss „Mīlestības vēstule”.

12.02.2014

 

Svētā Valentīna diena – romantiskie svētki, kuri pie mums atnākuši no rietumiem, tomēr ieņēmuši  ļoti īpašu vietu mūsu dzīvēs. Šos svētkus visās zemēs, kur ir mīlētāji, tātad visā pasaulē.  Nav iespējams noslēpties no prieka un mīlestības atmosfēras.

Pirmsvētku  noskaņās mēs esam sagatavojuši konkursu ar lieliskām dāvanām.

Konkurss sākas 13.februārī un turpināsies līdz 20.februārim.

Piedalieties konkursā!!!

Mēs:

Tev:

  • Izvēlies, kurš no sociālajiem tīkliem – Facebook.com vai Draugiem.lv – Tev šķiet vairāk laimi nesošs, un esi „Somijas apavi” sekotājs (Man patīk).
  • Jāizvēlas apavu pāris, kurš sevišķi  iepaticies un jāuzraksta tam „mīlestības vēstule”, jā, jā, jāatzīstas savās jūtās pret šiem apaviem īpaši izceļot visas to labās īpašības;
  • dalies (share) no konkursa galerijas ar to apavu pāri, kurš Tev visvairāk simpatizē.

Pašas kreatīvākās un pārliecinošākās mīlas rindas tiks godam atalgotas. 20.februārī mēs paziņosim uzvarētājus.

Protams, balvas!

Balvas būs vairāki pārsteigumi no veikala Somijas apavi kolektīva un tās pagaidām paliks noslēpumā. Kurpes, dāvanu kartes vai somas? To izlemsim mēs.

Un tā, uzmanību…..starts! Laiks meklēt galeriju, laiks atrast savu īpašo mīļo apavu pāri, laiks piemeklēt īstos vārdus un lai top atzīšanās ideālajiem apaviem!

 

Ja Tev ir papildus jautājumi, labprāt uz tiem atbildēsim, sazinies ar mums!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>