Komforts un stils ik solī

15.11.2018

 

Mūsdienu sieviete, izvēloties apavus, reizēm tiem izvirza gandrīz neiespējamas prasības – aktuālu dizainu, komfortu, nevainojamu kvalitāti un to piemērotību ikdienai un arī saviesīgiem pasākumiem. Lai pārliecinātu, ka šādi apavi ir pieejami tepat Rīgā, veikals Somijas apavi un zīmols Ara modelei un blogerei Brigitai Dambei (@brigitadambe) piedāvāja piedalīties projektā, kura mērķis ir parādīt, ka šī zīmola apavi ne tikai ir komfortabli, bet arī palīdz izcelt sievišķīgo šarmu un staltu stāju.

Foto: Ekaterina Polanska

Matu sakārtojums, grims un stils: Laura Brokāne

Modele: Brigita Dambe:

Projekta vadītāja: Jekaterina Manuilova

Zīmola Ara apavus jau daudzās pasaules valstīs ir iecienījušas gan prasīgas modes dāmas, gan tās, kam primārais ir komforts. Šie apavi iekļaujas age less (no angļu valodas – bez vecuma) kategorijā un ir piemēroti gan gados jaunām, gan arī cienījama vecuma dāmām. Apavi ir pieejami līdz 43. izmēram un dažādiem platumiem. Ir arī H (platām pēdām) un pat K (ļoti platām pēdām), ir zābaki arī pilnīgām kājām. Visiem apaviem ir ērtas liestes, kas izlīdzina slodzi kājām. Īpašas uzmanības vērtas ir zīmola Ara kurpes, kam ir ļoti mīkstas iekšzoles un pazoles. Šādās kurpēs kājas mazāk jūt nogurumu pat dienas beigās.

Ar visu sortimentu var iepazīties www.somijasapavi.lv vai arī veikalā Rīgā, K. Barona ielā 36.

Īpašās fotosesijas laikā modele un blogere Brigita Dambe vācu zīmola Ara apavus pielaikoja un pārbaudīja dažādās situācijās. Lūk, viņas atsauksmes: «Visi apavi tiešām ir ļoti ērti, un nav vajadzīgs laiks, lai tos ievalkātu – komforts jau no pirmā mirkļa. Tie ir ne tikai piemēroti ikdienas gaitām, dodoties uz biroju, bet arī iederas, apmeklējot restorānu vai kādas svinības ar mīļoto. Apavi ļauj justies ērti un papildina tēlu jebkurā situācijā, ļaujot izbaudīt ik brīdi, un netraucē domas par neērtiem vai situācijai nepiemērotiem apaviem. Tie ne tikai labi izskatās ar biksēm, bet arī sader ar sievišķīgām kleitām un svārkiem. Tie būs īpaši tīkami dāmām, kam ērtība, kvalitāte un izturība ir svarīgi faktori apavu izvēlē.»


Bordo kurpes

Bordo ir šīs sezonas aktuālais tonis. Ērtas un skaistas bordo krāsas kurpes patlaban ir modē. Tām ideāli var pieskaņot bordo un sinepju krāsas mēteli. Šie apavi iederēsies svinīgos pasākumos un ļaus justies ērti, valkājot ikdienas darbos.

Kurpes Ara 101,99 EUR
Apģērbi Vaide


Melnās kurpes

Melnas kurpes ir mūžīgā klasika. Skaists modelis, kuru izceļ un papildina pērlītes, šīm ikdienas kurpēm piešķirot smalku rozīnīti. No speciāla materiāla veidotā mīkstā un ērtā zole ļaus justies komfortabli visas dienas garumā.

Kurpes Ara 114,99 EUR
Mētelis Vaide
Kleita Zibstore.com

Puszābaki

Šie ir ļoti praktiski apavi, jo tos var valkāt gan pie biksēm, gan svārkiem. Atliek tikai izvēlēties atbilstošu modeli. Zīmola Ara puszābaki šogad ir pieejami ar dažādiem liestes platumiem, kas ir būtiski apavu piemeklēšanas un valkāšanas procesā.

Puszābaki ar ziedu rakstu Ara 114,99 EUR

Soma Ara 75,99 EUR

Kleita Vaide

Berete Zibstore.com

Melni puszābaki Ara 99,99 EUR

Soma Ara 75,99 EUR

Bikses un tops Vaide

Kimono Zibstore.com

 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>