Komanda

 

„Somijas apavi” komanda iestājas par ērtiem un kvalitatīviem apaviem, kas Tevi nenogurdinās visas dienas garumā. Mēs esam pārliecināti, ka skaistumam nav jāprasa upuri, ja runa ir par apaviem.

Tavs prieks par veiksmīgu pirkumu ir mūsu lielākais kompliments

Mēs vēlamies stādīties priekšā, jo, cits citu iepazīstot, mēs varam piepildīt vairāk vēlēšanos un saņemt vairāk komplimentu.
Iepazīsimies!

Nadežda Ļevikina
Nadežda Tev var piedāvāt savas zināšanas un pieredzi, ko uzkrājusi te strādājot 14 gadus, un, ja Tu vēlies viņai pateikties par palīdzību vai iepriecināt, piedāvā Nadeždai baltas rozes vai šokolādi.

Anna Asadova
Kamēr izvēlies savus apavus, ar Annu droši vari patērzēt par aktuālākajām teātra izrādēm un koncertiem, jo tos viņa labprāt apmeklē, tiklīdz ir brīvāks laiks.

Ludmila Volkova
Ludmila ir aktīvās atpūtas piekritēja, viņas vājība ir kūkas, un viņas mīļākais darbs teju 11 gadus ir izzināt apavus un piedāvāt Tev pašus piemērotākos.

Marina Lisenko
Marina spēkus smeļas pie dabas, viņa dodas uz savu dārzu, kur netrūkst zaļo toņu un rožu. Tas ir pozitīvisma lādiņš, kuru viņa sniedz Tev, kad ierodies „Somijas apavos”.

Marina Fjodorova
Marina izvēlas saulainus un priecīgus simbolus – saulainas krāsas, saldumus un margrietiņas, kas lieliski raksturo arī viņu gan kā personību, gan kā darbinieci.

Valda Šefere
Valdai patīk ceļot, un viņa noteikti veltīs laiku, lai iepriecinātu sevi ar ķīniešu ēdieniem. Viņai pašai patīk apavi, kurus raksturo ērtums un dizains, tāpēc viņa ieteiks Tev tikai labākos apavus.

 

Iepazīsimies tuvāk – nāc uz „Somijas apaviem”, jo savējais apavu pārdevējs daudz labāk un precīzāk Tev palīdzēs atrast Tev piemērotus apavus – mīļākos apavus!