Kas interesants atrodams veikala plauktos?

17.10.2019

 

Šosezon veikala Somijas Apavi plauktos ir atrodami visdažādākie apavi. Sarkanas, violetas, zilas, zaļas, dzeltenas, oranžas un baltas krāsas puszābaki un zābaki; stilīgi zābaki “kazaki” stilā; modernie puszābaki ar čūskādas un mežonīga kaķa rakstu; zābaki ar dažādiem stulma izmēriem (no S līdz XXL), kā arī ar regulējamu stulma daļu; apavi dažāda platuma kājām – tas viss tiek piedāvāts veikalā Somijas Apavi. Tik daudz apavu modeļu vienā veikalā jūs vēl neesat redzējuši! Pavērosim, kādus interesantus apavu modeļus var atrast veikala Somijas Apavi plauktos!

 

Stilīgie Hogl puszābaki. Piedāvājam divās krāsās: oranža un melna. Līdz 42.izmēram. Ar siltu mākslīgās vilnas oderi.

Vairāk informācijas šeit.

 

Šis Hogl puszābaku modelis mūsu veikalā tiek piedāvāts jau otro gadu pēc kārtas. Kāpēc? Jo tie ir ļoti stilīgi, silti un ērti. Ar vilnas oderi – līdz 42.izmēram.

Vairāk informācijas par bordo šeit. 

Vairāk informācijas par pelēkajiem šeit. 

 

Paskaties arī zīmola Ten Points apavus! Tie ir raibi un “dzīvespriecīgi” apavi, kuru krāsas uzlabo garastāvokli. Pat vislietainākās dienās šādi apavi iepriecinās tevi un sniegs pozitīvu noskaņojumu visai dienai.

Garos zābakus piedāvājam divās krāsās – zilā un violetā.

Vairāk informācijas par zilajiem šeit. 

Vairāk informācijas par violetajiem zābakiem šeit. 

 

Franču zīmola Laura Vita apavi kā vienmēr atšķiras ar īpašo dizainu. Tik neparastu un skaistu dizainu reti var ieraudzīt. Esi izsmalcināta kopā ar Laura Vita apaviem! Šādus skaistus zābakus piedāvājam līdz pat 42.izmēram.

Vairāk informācijas par zābakiem šeit. 

 

Augstie zābaki modē jau vairākas sezonas pēc kārtas un pēc modes namu prognozēm vēl ilgi paliks modes Olimpā. Tāpēc, ja neesi vēl iegādājusies augstos zābakus, vai zābakus botfortus, tad tagad ir īstais laiks.

Foto: Simen zābaki. Piedāvājam līdz 41.izmēram.

Vairāk informācijas par zābakiem šeit.

Zābaki ar paplašināmo stulma daļu ir TOP prece mūsu veikalā. Šādus zābakus varēsi pielāgot atbilstoši tavam stulma platumam. Varēsi vilkt gan pie biksēm, gan pie svārkiem, jo ar rāvējslēdzēja palīdzību tu varēsi efektīvi regulēt platumu.

Vairāk informācijas par Gerry Weber zābakiem ar paplašināmo stulma daļu šeit. 

 

Ultra modernie šīs sezonas zābaki no tekstila arī ir mūsu veikala plauktos. Zīmola Tizian kolekcijā tu atradīsi skaistus un ļoti sievišķīgus zābakus un puszābakus no tekstila/ādas. Šāda dizaina apavi ir vairāku luksus modes zīmolu kolekcijās, arī Tizian, kas piedāvā kvalitatīvus apavus par izdevīgām cenām, seko modes tendencēm un tagad ražo šāda tipa apavus.

Vairāk informācijas par zābakiem šeit. 

Vairāk informācijas par puszābakiem šeit. 

Bet ko vilkt, lai lietainās rudens dienās kājas ir sausas? Izvēlies apavus ar GoreTex ūdensnecaurlaidīgu membrānu! Apavi ar šādu membrānu ir silti, ar kažokādas oderi, virspusē ir speciāls materiāls ar GoreTex membrānu. Šādos apavos tu varēsi droši staigāt pa peļķēm un nebaidīties no mitruma.

Paskaties vācu zīmola Ara puszābakus! Vairāk informācijas par puszābakiem šeit. 

Zābaki „kazaki” jau bija aktuāli pavasarī un šosezon turpina iekarot modes dāmu garderobes. Stilīgus zābakus “kazaki” tu varēsi kombinēt ar džinsiem, plisē vai  adītiem svārkiem, gaisīgām vai trikotāžas kleitām un stilīgiem kostīmiem. Novērtē stilīgus zābakus no Gabor, kurus piedāvājam līdz pat 43.izmēram.

Vairāk informācijas par zābakiem šeit. 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>