Kādus apavus vilkt vasarā?

02.07.2019

 

Sākoties siltākam laikam, garderobē jāievieš zināmas korekcijas. Grūti ievērot lietišķu ģērbšanās stilu, tāpēc labāk izvēlēties vaļējas kurpes, sandales vai ērtus sportiskā stila apavus. Šonedēļ saule  nelutinās ar karstumu, tāpēc tu vari izmantot šo laiku un pastaigāties pa veikaliem, lai izvēlētos jaunus apavus vasaras sezonai. Īpaši izdevīgi iepirkties tagad, jo visiem apaviem atlaides līdz 40% un vēl piedāvājumā ir vairāki apavu izmēri.

 

Vasaras kurpes, basenes un sandales

Ja esi ofisa darbiniece, bet vēlies slēgtos apavus samainīt pret vaļējām kurpēm, tad iesakām ieskatīties zīmolu Laura Vita, Hogl, Tizian, Gerry Weber un Uncome kolekcijās. Spilgtas krāsas, ērtas liestes un interesanti modeļi neatstās tevi vienaldzīgu.

Laura Vita basenes

Uncome basenes


LiuJo basenes

Tizian iešļūcenes

Lai dotos pastaigās pie jūras, novērtē ērtās LiuJo, Rieker un Remonte,kā  arī  Gabor sandales!  (piedāvājam līdz pat 45.izmēram).

Gabor basenes

Uncome basenes

Komforta un praktiskuma cienītājām piedāvājam skatīt zīmolu Ara, Jenny un Alpina apavu kolekcijas. Šo zīmolu apaviem pieejamas dažāda platuma liestes (gan platām, gan ļoti platām pēdām).

Ara basenes

Alpina basenes

Sportiskā stila apavi

Sportiskā stila apavi šobrīd ir katra zīmola kolekcijā. Šosezon dizaineri piedāvā tos vilkt gan pie kleitām, gan pie lietišķiem kostīmiem. Svarīgākais – pareizi kombinēt krāsas un faktūras.

Sportiskā stila apavus piedāvājam līdz pat 45.izmēram.

Rieker sportiskā stila apavi

Rieker sportiskā stila apavi

Kurpes

Ofisa darbiniekiem, kuri nedrīkst vilkt vaļējus apavus, mēs varam piedāvāt kurpes – laiviņas, mierīgus toņus, klasisku apavu modeļus. Novērtējiet zīmolus – Hogl, Peter Kaiser, Marco vai Galant!

Marco kurpes

Uncome kurpes

Hogl kurpes

 

Svētku kurpes

Mums ir plašs svētku kurpju klāsts. Spilgtas krāsas, interesanti un ērti apavu modeļi – atliek tikai izvēlēties kleitu! Ja kleita tev jau ir , tad tu vari droši nākt ciemos ar to, jo mums ir speciālas ģērbtuves ar spoguļiem, kur tu varēsi uzvilkt kleitu un izvēlēties atbilstošus apavus.

Jenny kurpes

Hogl kurpes

Hogl kurpes

Lielāku izmēru apavi

Tā kā viens no mūsu veikala mērķiem piedāvāt lielāka izmēra apavus – pie mums tu varēsi atrast apavus līdz pat 45.izmēram!

Lielāku apavu izmēru zīmoli – Gabor, Remonte, PieSanto, Hogl, Fargeot, Romika un Josef Seibel. Nāc ciemos! Apaviem, kuriem pieejami arī lielāki izmēri, tu redzēsi zīmīti:  42+.

Josef Seibel iešļūcenes

Gabor basenes

Hogl sportiskā stila apavi

Apmeklē www.somijasapavi.lv vai nāc ciemos K.Barona ielā 36, Rīgā! Gaidīsim tevi!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>