Kādus apavus pavasara-vasaras sezonai izvēlas Latvijas populārākās blogeres?

01.05.2019

 

Apavi ir būtiska garderobes sastāvdaļa. Pienākot pavasarim un siltam laikam, aktuāls ir jautājums – kādus apavus izvēlēties jaunajai sezonai. Kāda būs Tava izvēle? Apavu piedāvājumā var arī „apmaldīties”, jo to veikala plauktos ir tik daudz un dažādi… Piedāvājam ieskatīties, kāda ir Latvijas populārāko Instagram blogeru apavu izvēle! Iedvesmojies!

 

Šobrīd ir īstais brīdis savu garderobi papildināt ar miesas krāsas laiviņām. Tās piestāvēs jebkuras krāsas apģērbam un kājas izskatīsies slaidākas. Populārā Latvijas stiliste un vizāžiste Laura Valuta (@laura_valuta ) izvēlējās ērtas un modernas zīmola Peter Kaiser miesas krāsas kurpes. Tās ir no dabiskās ādas, ar stabilu un ērtu papēdi. Piedāvājam līdz pat 43.izmēram!

 

Laiks pavasarī nav paredzams. Tāpēc iegādājies arī praktiskus apavus! Populārā blogere Kira Karin (@kirakarin) mūsu veikalā izvēlējās zīmola Lemon Jelly gumijas puszābakus. Šie apavi ir gan praktiski, gan stilīgi. Ar tiem var patīkami pārsteigt ikvienu, jo tie smaržo pēc citroniem!  Puszābaki ar dažādiem dekoratīviem elementiem pieejami mūsu veikalā līdz pat 42.izmēram!

Šosezon apavu kolekcijas ir ļoti krāsainas un piesātinātas, tāpēc var droši apgalvot, ka modē būs gandrīz viss, un katra modes dāma varēs izvēlēties kaut ko īpaši aktuālu tieši sev. Dzīvesstila blogere Katerina Malgina (@katerinamalgina) savam pavasara tēlam izvēlējās zīmola Hogl sarkanās kurpes, kuras mūsu veikalā piedāvā līdz pat 42.izmēram!

Laužam stereotipus! Vai vēl kāda no jums domā, ka sportiskā stila apavus var vilkt tikai pie biksēm? Jau vairākas sezonas šāda tipa apavi ir modē – tos var kombinēt gan ar biksēm, gan ar svārkiem un kleitām. Galvenais – pareizi pieskaņot krāsas un faktūras! Populārā Latvijas modele un blogere Diāna Kubasova (@dianakubasova) izvēlējās ērtus zīmola Hogl sportiskā stila apavus, ko veikalā piedāvā līdz 42.izmēram.

 

 

Kurpes – laiviņas ir nemainīga aktualitāte jau vairākus gadus. Arī šogad tās klasikas statusā atrodas šī pavasara spilgtāko tendenču augšgalā. Sociālo tīklu satura veidotāja Annika Petraškeviča (@unikaannika) savai vasaras garderobei izvēlējās zīmola Peter Kaiser laiviņas.

Peter Kaiser apavi pieejami līdz  43.izmēram!

 

Sportiskā stila apavi ar platformu – šīs sezonas TOP! Lai gan apavi izskatās nedaudz masīvi, to sniegtais komforts un sievišķīgās detaļas šo faktu attaisno. Laimīga dzīvesveida piekritēja Kristīne Beit (@kristine_beit) savām ikdienas gaitām izvēlējās ērtus un stilīgus zīmola Gabor apavus. Zīmola Gabor apavus šosezon mūsu veikalā piedāvājam līdz pat 46.izmēram!

Modē notikusi ielu stila revolūcija! Pateicoties modelēm un blogerēm, kas to popularizē, – par aktuāliem sezonas apaviem ir kļuvuši tā sauktie neglītie apavi (Ugly Boots). Populārā blogere Katerina Malgina (@katerinamalgina) pavasara pastaigām izvēlējās stilīgas zīmola Hogl Ugly Boots. Zīmola Hogl apavi šosezon mūsu veikalā ir līdz 45.izmēram!

Lemon Jelly gumijas puszābaki kā īpašs jaunums ieteicams katras dāmas garderobē! Tie ir praktiski, moderni un arī skaisti! Īpašā „odziņa” ir puszābaku patīkamā citronu želejas smarža! Populārā blogere Kristīne – Tina Ray (im_tinaray) izvēlējās bordo krāsas gumijas puszābakus, kurām īpašo sievišķīgumu piešķir baltas pērlītes. Pērlītes un gumijas zābaciņi – vai agrāk kaut ko tādu varējām iegādāties?

Lemon Jelly apavi pieejami līdz 42.izmēram!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>