Kādus apavus izvēlas topošā māmiņa Gunta Baško ?

22.11.2019

 

Pārmaiņas dzīvē pazīstamai Rīga TTT basketbolistei, tagad  Latvijas sieviešu basketbola izlases ģenerālmenedžerei  Guntai Baško liek izvēlēties atbilstošus pirkumus – lai ikdienā justos harmoniski un dzīvespriecīgi! Kurš gan to negrib? Tas ir sevišķi svarīgi, jo Gunta gaida mazuli un būtiska garderobes sastāvdaļa ir ērti apavi. Tos iegādāties nav tik viegli, jo Guntai ir 42.apavu izmērs.Tāpēc viņa izvēlas veikalu „Somijas Apavi”, jo tur ir visdaudzveidīgākais lielo apavu izmēru piedāvājums ikvienai sievietei, kura tos meklē pat līdz 45.izmēram! Satiekam tur Guntu jau vairākkārt. Viņas dzīvesveids – joprojām  aktīvs!

Kā arī vērts atzīmēt, ka līdz 24.novembrim veikalā Somijas Apavi svētku atlaides – visiem apaviem un somām -30%!

Kustību priekam – pastaigās, sportā un kopā ar savu labradoru Vudiju:

Jābūt uzmanīgai, jo tagad dubļainas dienas mijas ar apledojumiem. Kājas jātur siltumā! ”  – iesakām pielaikot zābakus ar neslīdošu zoli, ar siltu kažokādu vai mīkstu vilniņu iekšpusē, vēlams ūdensnecaurlaidīgus! To piedāvā Somijas Kuoma ar vilnu( jau 100 gadu ražošanas pieredze! ) un Pomar ar dabīgo kažokādu. Ir arī krāsainie Romika ar mākslīgo vilnu. Var lūkot sportiskā stila zābakus no Remonte, Rieker  dažādās krāsās ar vilnas oderi ( līdz 42.izmēram), Gabor ar mākslīgās vilnas, kažokādas, flīsa vai tekstila oderi (līdz 45.izmēram). Ūdensnecaurlaidību nodrošina apavi, kuros iestrādāta Gore Tex membrāna (Ara, Hogl, Rieker, Remonte un citi zīmoli).

Hogl puszābaki, cena 249,99 EUR, ar 30% atlaidi 174,99 EUR. Džemperis COS

Gabor puszābaki 164,99 EUR, ar 30% atlaidi 115,99 EUR

  • Svētku pasākumiem

„Kurpju papēdi topošai māmiņai ārsti neiesaka augstu ( līdz 5 cm!) Tomēr skaistam un oriģinālam dizainam ir liela nozīme!”

Tādas ir Spānijas Pie Santo,  austriešu Hogl, vācu Gabor, Peter Kaiser, franču Laura Vita u.c. Gunta izvēlas vācu Ara vieglās kurpītes un svētkos izskatīsies lieliski kopā ar savu dzīvesdraugu, kurš priekšroku dod Lloyd un Rieker apaviem.

Hogl kurpes, cena 219,99 EUR, ar 30% atlaidi 153,99 EUR

Lizard kurpes, cena 93,99 EUR, ar 30% atlaidi 65,99 EUR. Kleita COS

PieSanto puszābaki 139,99 EUR, ar 30% atlaidi 97,99 EUR. Kleita COS

Guntas Baško dzīvesdraugs Mareks mūsu veikalā izvēlējas Lloyd sportiskās kurpes

189,99 EUR, ar 30% atlaidi 132,99 EUR


Puszābaki Rieker 114,99 EUR, ar 30% atlaidi 80,99 EUR

Puszābaki Lizard 137,99 EUR, ar 30% atlaidi 96,99 EUR. Guntai krekls COS

  • Mājas komfortam„Vēlos kaut ko pūkainu un siltu!”

Siltas un ērtas čības  piedāvā zīmoli Warmbat –super mīkstas  ar Austrālijas aitu vilnu ,  eleganta  dizaina Inblu čības, Romika ar kažokādas oderi , skaistās franču Fargeot u.c.

Warmbat čības 61,99 EUR, ar 30% atlaidi 43,99 EUR

Pēc neilga laika Guntai aizņemtības dēļ ar mazuli varētu būt izdevīgāk  izmantot internetveikalu www.somijasapavi.lv , kur var sakomplektēt pirkumu visai ģimenei –  gan mazulim, māmiņai, tētim, kā arī piemeklēt atbilstošas somas!

Cerams, ka Gunta būs izvēlējusies sev vispiemērotāko no piedāvājuma veikalā “Somijas Apavi” un veselīgu mazuli sagaidīs aktīva un laimīga!

 

Iepazīties ar visu preču sortimentu jūs varat www.somijasapavi.lv vai arī atnākot veikalā “Somijas Apavi” K.Barona ielā 36, Rīgā.

Kā arī visiem jaunumiem sekojiet Facebook vai Instagram @somijas_apavi

Teksts: Vaida Salceviča

Foto: Ronalds Šulcs

Grims un matu sakārtojums: Laura Brokāne

Stils: Jekaterina Karatkova

Drēbes: COS

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>