Kādus apavus izvēlas Latvijas populārās blogeres?

11.07.2019

 

Meklē modernus un ērtus vasaras apavus, bet nevari izlemt, kurus izvēlēties? Tad novērtē stilīgo Latvijas blogeru izvēli! Visi apavi ir pieejami mūsu veikalā Somijas Apavi un šobrīd – visiem apaviem un somām atlaides līdz 50%!

 

 

Latvijas modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova  priekšroku dod zīmola Hogl apaviem. Hogl apavus mūsu veikalā piedāvājam līdz pat 44.izmēram!

Žurnāliste un grāmatu izdevēja Sanda Krasta izvēlas itāļu zīmola LiuJo Ugly Boots, tā dēvētos neglītos apavus. Šī ir ļoti laba izvēle aktīvām un stilīgām dāmām, jo šādi apavi ļaus ātri pārvietoties un liecinās par īpašnieces modes tendenču ievērošanu.

Savukārt, runājot par vaļējiem apaviem, ir vērts atzīmēt, ka Sanda sniedz priekšroku Gerry Weber zīmola mules tipa kurpēm.

Marijai Zeltiņai ir lieliska stila izjūta. Viņas stils liecina par harmoniju un sievišķīgumu. Marija izvēlas zīmola Gabor baltas basenes.

Stiliste un populārā Latvijas Instagram blogere Laura Valuta piedāvā kombinēt skaistas dzeltenas vasaras kurpes ar kleitu un jaku. Šīs sezonas aktuālā modes tendence.

Savukārt aktīvai ikdienai Laura sniedz priekšroku sportiskā stila LiuJo apaviem.

 

Blogere Kristīne Krišjāne (vairāk zināma, kā @im_tinaray) aktīvai ikdienai piedāvā izvēlēties Rieker sportiskā stila apavus. Balti Rieker apavi piestāvēs pie jebkura apģērba. Atceries, ka šobrīd sportiskā stila apavus tu vari vilkt gan pie kleitām, gan arī pie lietišķiem kostīmiem.

Dzīvesstila blogere Katerina Malgina iedvesmo ar savu sievišķību. Viņas romantisko stilu lieliski papildina Peter Kaiser vasaras kurpes. Šādas košas kurpes var uzvilkt praktiski pie jebkura apģērba; tās kalpos kā īpašs akcents pie tumšāku toņu apģērba.

Veselīga un laimīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika izvēlējusies melnas Ara vasaras kurpes. To lietišķais stils ļauj vilkt tās gan darbā, gan arī brīvdienās. Vērts atzīmēt, ka Kristīnei ir 42. apavu izmērs, tāpēc mūsu veikalā blogere vienmēr var atrast skaistus un ērtus apavus. Mūsu veikalā Ara apavus piedāvājam līdz 43.izmēram, bet pārējo zīmolu apavus – līdz pat 45.izmēram!

Šonedēļ mūsu veikalā ir sākusies vasaras izpārdošana! Visiem apaviem un somām atlaides līdz 50%. Tāpēc gaidīsim tevi ciemos K.Barona ielā 36, Rīgā vai www.somijasapavi.lv

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>