Kā pasargāt kājas no mitruma?

27.11.2019

 

Laiks ārā ir apmācies un lietus rudenī ir regulārs. Tāpēc mums ir aktuāls jautājums – kas tev ir kājās? Kā tu pasargā savas kājas no mitruma? Mūsu ieteikums – izvēlies apavus ar ūdensnecaurlaidīgo Gore-Tex membrānu! Šādos apavos nekādas peļķes, lietus un mitrums nevarēs tikt klāt tavām pēdām! Ja tev vēl nekad nav bijuši Gore-Tex apavi, tad vērts izlasīt šo rakstu!

 

Mēs jau vairākus gadus pēc kārtas piedāvājam apavus ar Gore-Tex un Tex membrānām. Ar ko īpašu atšķiras šīs membrānas? Ar to, ka tās ir ūdensnecaurlaidīgas. Šādos apavos tu mierīgi varēsi pastaigāties pat visslapjākajā laikā. Izmēģini – iekāp peļķē un pārliecinies, ka tavas kājas būs sausas!

Ar ko šī membrāna ir tik īpaša?

Membrānai ir mikroskopiskas poras, kas ir 20000 reizes mazākas par ūdens pilienu, tāpēc mijiedarbojoties ar ūdeni, tā nodrošina, ka ūdens tai netiek cauri.

 

Savukārt šīs pašas poras ir 700 reizes lielākas nekā ūdens tvaiki, kam pateicoties, šī membrāna labi elpo!

Pētnieki ir pierādījuši, ka mitros apavos jūsu kājas zaudē siltumu. Gore-Tex membrāna ir mitrumizturīga, tā ļauj kājām palikt sausām.

Mūsu veikalā ir pieejami šādu zīmolu apavi ar Gore-Tex un Tex membrānām:

Alpina, Ara, Hogl, Jenny, Jomos, Piqant, Pomar, Remonte, Rieker, Romika un Salamander.

Pievērs uzmanību – apaviem ar Gore Tex un Tex membrānām ir speciāli apzīmējumi. Vienu no tiem varat apskatīt zemāk.

Tie ir mitrumu aizturoši un labi elpojoši apavi, kas nodrošina optimālu mikroklimatu. Ūdens paliek apavu ārpusē, bet svīšanas procesā radītie sviedri var viegli izkļūt no apavu iekšpuses. Mūsu veikalā ir pieejami vairāk nekā 100 dažādi apavu modeļi ar Gore-Tex un Tex membrānām!

Vairāk informācijas par Gore-Tex apaviem mūsu veikalā šeit: https://somijasapavi.lv/jaunumi.html?nsex=278&udensnecaurlaidigi_apavi=473

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>