Kā pareizi izvēlēties apavus e-veikalā?  

27.05.2019

 

Vai Tu esi saskārusies ar laika trūkumu? Droši vien esi. Interneta veikali ir labs risinājums aizņemtiem cilvēkiem un tiem, kas noteiktu iemeslu dēļ nevar apmeklēt veikalus vai tirdzniecības centrus. E-veikals atvieglo dzīvi un palīdz ietaupīt laiku. Šeit var ātri un ērti izvēlēties vēlamo preci, atlasīt pēc noteiktiem kritērijiem, pielaikot un nodot atpakaļ, ja prece nav patikusi vai nav derējusi.

 

 

Mūsu veikalam ir arī e-veikals. Bieži vien klienti brīnās, kā var izvēlēties apavus internetā, jo tos  Tu nevari pielaikot pirms iegādes.

 

Tāpēc mēs sniegsim dažus padomus, kā pareizi izvēlēties apavus e-veikalā:

  1. Ja nevari izlemt, kādu izmēru pirkt, tad iesakām apskatīties izmēru tabulu un noteikt savu izmēru pēc centimetriem.
  2. Ja svārsties un nevari nolemt (piemēram, tev ir gan 39. gan 40.izmēra apavi) tad labāk iegādāties lielāku izmēru. Taču, ja būsi kļūdījusies, tad varēsi nosūtīt atpakaļ un palūgt samainīt, vai saņemt atpakaļ naudu.
  3. Noteikti ievēro sezonu – ja tā ir vasara, tad kājas izmērs paliek lielāks, bet, ja tas ir vēsāks gadalaiks, tad izvēlies mazāku izmēru. Tomēr ņem vērā, ka ziemā jāieplāno vieta biezākām zeķēm, lai aukstajā laikā nesaltu kājas.
  4. Mūsu e-veikala priekšrocība ir tā neierobežotais darba laiks. Ja vēlies paspēt iegādāties preci ar atlaidi, bet netiec atlaižu laikā veikalā,- tad vari veikt pirkumu internetā. Lai labāk izpētītu preci, Tu vari pietuvināt bildi un cītīgāk apskatīties to.
  5. Interneta veikals ir labs palīgs tiem, kas dzīvo ārpus Rīgas, jo tas ļauj iegādāties preces attālināti, un, pateicoties ātrai piegādei, saņemt vēlamo preci maksimāli īsākā laikā. Apavu piegāde ir 2-5.darba dienu laikā.
  6. Saglabā čeku, jo tā darbojas kā garantija. Visām precēm tiek sniegta divu gadu garantija.
  7. Pasūtot apavus internetā, Tu vienmēr varēsi tos atdot atpakaļ un samainīt cita izmēra, vai arī palūgt atdot naudu.

 

 

Tāpēc esi droša par apavu pasūtīšanu internetā un nebaidies izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas! Mēs piedāvājam maksimāli ātru apavu piegādi visā Latvijā un regulāri atjaunojam e-veikalu, tāpēc visi apavi, kas ir aplūkojami internetā,-  ir pieejami arī Rīgā mūsu veikala noliktavā.

 

 

Gadījumā, ja rodas jautājumi, Tu vienmēr vari telefoniski sazināties ar mums pa tālruņiem +371 67284511; +371 26136052 vai rakstīt Facebook/SomijasApavi.

Novēlām vairāk patīkamu un ērtu pirkumu!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>