Kā ietaupīt naudu un iepirkties?

30.07.2019

 

Izpārdošanas laikā var būtiski ietaupīt naudu un papildināt savu garderobi ar jaunumiem. Ja ikdienā Tu pērc praktiskās lietas, tad tieši izpārdošanā var atļauties vairāk – iegādāties skaistas balles kurpes, košus apavus, kurus, iespējams, nevilktu ikdienā. Vari iegādāties vairākus kurpju pārus par viena apavu pāra sākumcenu. Izlasi ieteikumus un uzzini, kā iepirkties maksimāli izdevīgi!

 

Divi apavu pāri par viena pāra cenu

Tagad visām precēm atlaides ir līdz 50%, kas nozīmē, ka šobrīd Tu varēsi iegādāties divus apavu pārus par vienu cenu! Ir zināms fakts, ka apaviem ir “jāatpūšas” un nedrīkst vienu pāri valkāt katru dienu. Tāpēc, iegādājoties divus apavu pārus, Tu dosi vērtīgu ieguldījumu savā garderobē.

 

Hogl sportiskā stila apavi. Apskatīties e-veikalā šeit 


Iepērcies online

Izmanto e-veikala pakalpojumus! Tas Tev ļaus ātri un efektīvi apskatīt visas preces. Filtru sistēma ļauj atlasīt pēc noteiktiem kritērijiem, lai varētu maksimāli ātri atrast vēlamo preci. Ja saņemtā prece nepatiks, to varēsi viegli samainīt pret kādu citu vai arī saņemt naudu atpakaļ.

 

Praktiskas un izdevīgas preces

Ja ikdienā Tu vari atļauties iegādāties tikai praktiskas un nepieciešamas lietas, tad izpārdošanas laikā vari atļauties arī tādas preces, kuru pilna cena nav iespējama Tavai kabatai. Tieši izpārdošanas laikā mēs iesakām izvēlēties skaistas svētku kurpes, oriģinālus un neparastus apavus vai arī zīmolu apavus, kuru cena ar atlaidi ir pieņemama Tavām iespējām.

 

Peter Kaiser kurpes. Vairāk informācijas par kurpēm e-veikalā šeit

Fotosessija žurnālam Pastaiga | Foto Oļegs Zernovs | Stils Olga Kolotova | Modele Diāna Kubasova

Zīmolu apavi

Ir zināms, ka pazīstamu zīmolu preču cenas parasti ir augstas, kas tiek pamatots ar kvalitāti un stilu. Tomēr izpārdošanas laikā arī šīs preces tiek pārdotas ar atlaidi. Tāpēc, ja Tavs budžets jaunu apavu iegādei bija ierobežots, tad tieši tagad Tu vari iegādāties stilīgas un kvalitatīvas kurpes par zemāku cenu.

Peter Kaiser kurpes. Vairāk informācijas par kurpēm e-veikalā šeit 

Fotosessija žurnālam Pastaiga | Foto Oļegs Zernovs | Stils Olga Kolotova | Modele Diāna Kubasova

Skapī nav vietas – ko darīt?

Vēlies iegādāties skaistus apavus, bet sakrājas daudz veco mantu, kuras nav kur likt un žēl mest ārā? Tad labākais risinājums – aiznest uz brīvbodi vai ziedot. Šobrīd  ir atvērtas vairākas brīvbodes, kur Tu vari aiznest vecās lietas, kas, iespējams, noderēs kādam citam. Vairākās vietās atrodas arī speciālas ziedojumu kastes. Izdari labu darbu, ziedo kādam Tev nevajadzīgas mantas un nāc pakaļ jaunām!

Hogl kurpes. Vairāk informācijas par kurpēm e-veikalā šeit 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>