Kā gudri iepirkties izpārdošanas laikā?

08.07.2019

 

Izpārdošanas laiks veikalos ir kā bērniem atrakciju parks – tik daudz visa kā un tik ļoti visu gribas! Tomēr rūpīgi jāpārdomā par konkrētas preces nepieciešamību un tās efektīvu izmantošanu. Bieži vien, sākoties izpārdošanai, nesanāk laicīgi tikt veikalā… Ja atnāksi vēlāk, tad, iespējams, vairāku izmēru apavi būs jau izpirkti. Ko darīt, lai šādā situācijā tu būtu ieguvēja? – Izlasi mūsu ieteikumus!

  1. Izmanto interneta veikalu

Atceries, ka mēs, tāpat kā daudzi citi veikali, jau sen esam izveidojuši  e-veikalu, kur tu vari ātri un viegli iepazīties ar visām precēm un izvēlēties atbilstošo. Mūsu e-veikalā www.somijasapavi.lv tu varēsi izmantot filtru sistēmu, lai pēc iespējas ātrāk atrastu to, ko meklē un kas tev patīk.

Atlasi apavus, pieraksti modeļu zīmolus un numurus, un nāc veikalā – parādi un palūdz, lai konsultante atnes visus apavus, kurus tu esi atlasījusi! Tas palīdzēs ietaupīt laiku.

Ja dzīvo ārpus Rīgas vai nav laika nākt veikalā – pasūti interneta veikalā! Visas preces tiek nosūtītas 2-5 darba dienu laikā. Viss, kas ir aplūkojams interneta veikalā, – ir arī pieejams mūsu veikalā K.Barona ielā 36, Rīgā.

 

  1. Esi radoša

Pērkot apavus, noteikti padomā, ar kādu apģērbu tu varēsi tās uzvilkt. Izvēlies apavus, kas derēs dažādiem variantiem! Piemēram: varbūt noskatīsi vienas kurpes, kurās tu varēsi doties gan uz svinīgo vakaru, gan uz darbu. Atceries, ka šobrīd mode diktē ērtumu, praktiskumu un viens no trendiem – koši apavi! Tāpēc nebaidies uzvilkt košus un stilīgus apavus gan pasākumā, gan birojā!

Peter Kaiser kurpes un Bulaggi somiņa. Šobrīd par īpašu cenu ar atlaidēm!

  1. Atceries par komfortu

Jau vairākas sezonas pēc kārtas modes dizaineri piedāvā izvēlēties sportiskā stila apavus. Kāpēc? Jo šādos apavos tev būs ērti un ļaus būs aktīvai visas dienas garumā. Pašlaik sportiskā stila apavus var vilkt gan pie kleitām, gan biksēm un pat pie lietišķiem kostīmiem.

Rieker sportiskā stila apavi, šobrīd ar 30% atlaidi!

  1. Esi praktiska

Izpārdošanas laikā tu vari iegādāties vairākas preces par ļoti pievilcīgām cenām. Tāpēc šobrīd vasarā izmanto iespēju iegādāties jaunus apavus vasaras vai jau nākamai rudens/ziemas sezonai! Piemēram, mūsu veikalā ir plašs gumijas puszābaku, sportiskā stila apavu, vasaras puszābaku piedāvājums, ka arī vēl ir palikusi neliela daļa no rudens/ziemas kolekcijas, tāpēc tagad tu vari izvēlēties jaunus apavus par ļoti zemu cenu.

Lemon Jelly gumijas puszābaki, šobrīd ar 30% atlaidi!

  1. Ātri un efektīvi

Izmantojot e-veikala pakalpojumus, vari izvēlēties saņemt preci veikalā. Tas ir izdevīgi tad, ja tev nav laika stāvēt rindā pie kases, lai iegādātos jaunus apavus; kā arī, ja baidies, ka līdz tam brīdim, kad varēsi tikt uz veikalu, tavi izvēlētie apavi jau būs nopirkti.

 

Gaidīsim uz izpārdošanu – visām precēm atlaides līdz 50%!

Atlaides spēkā līdz 4.augustam!

Nāc ciemos K.Barona ielā 36, Rīgā vai apmeklē www.somijasapavi.lv

 

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>