Ziemas īpašā aktualitāte – zābaki.

12.11.2014

 

Zābaki un zābaciņi – bez tiem nav iedomājama nevienas sievietes garderobe. Tie silda aukstās ziemas dienās un lieliski izskatās ar jebkuru apģērbu – svārkiem, džinsiem, kleitām. Jaunajā ziemas sezonā katrai no mums jāatrod savs zābaku pāris – elegants, ērts un silts.

Sievietēm ar platām pēdām, ar augstu pacēlumu, ar pilniem kāju ikriem – ir grūti atrast ērtus apavus, kuri tai pat laikā būtu stilīgi un eleganti.

Tas tāpēc, ka šādus apavus, īpašām kājām un kājiņām, ja arī ieved veikalos, tad ierobežotā daudzumā un ātri izpērk. Tad šis stāsts nav par mūsu veikalu. Pie mums, veikalā „Somijas apavi”, ir ļoti liels apavu klāsts, gan īpašām kājām, gan ne tik populāriem izmēriem. 

Mūsu veikalā ir arī garie zābaki ar paplatinātu stulmu ļoti lielā izvēlē, un neaizmirstiet,  ka modeļi ir pieejami pat līdz 45 izmēram. Piedāvājumā dažādi stulma platumi no S līdz XXL.

Mēs rūpējamies par savu pircēju komfortu, jūsu kājas īpatnības un lielums ir mūsu problēma, kuru mēs veiksmīgi risinām kopā. Ienāciet un atrodiet savus īpašos un ērtos zābakus. Mūsu katalogā ir apavi kājām ar platu pēdu, ar augstu  pacēlumu, ar platiem kāju stulmiem. Jebkura varēs iepriecināt sevi, iegādājoties apavus mūsu veikalā. 

Tādi ražotāji kā Gabor, ARA, Janita, Alpina, Peter Kaiser un  Rieker ražo apavus mūsdienu sievietēm, kuras ir modernas, mīl komfortu un ir ar savu skaistuma izpratni. Sievietei jābūt skaistai arī ikdienā.

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>