Jāņi tuvojas! Kādus apavus izvēlēties?

22.06.2019

 

Tuvojoties Līgo svētkiem, vērts jau laikus padomāt ne tikai par svinību organizēšanu, dzērieniem un ēdienu, bet arī par to, ko svētku naktī vilkt kājās. Ieklausoties laika prognozē, iesakām nodrošināties ar piemērotiem apaviem un gumijas zābakiem. Lai palīdzētu ar apavu izvēli, mēs piedāvājam ieskatīties dažās mūsu šīgada apavu kolekcijās! Izvēle ir liela – gumijas zābaki, sportiskā stila apavi, gumijas sandales un iešļūcenes.

 

Gumijas zābaki

Viens no populārākajiem zīmoliem ir Lemon Jelly, kas piedāvā kvalitatīvus gumijas puszābakus, iešļūcenes un sandales. Īpašo odziņu piešķir patīkama citronu smarža! Nāc ciemos, pasmaržo, pielaiko un pārliecinies – Lemon Jelly apavi ir gan ērti, gan arī stilīgi. Piedāvājam līdz pat 42.izmēram! Visai Lemon Jelly apavu kolekcijai tagad – 30% atlaide!

Kur nu bez gumijas zābakiem Līgo naktī! Īpaši gumijas zābaki tagad ar 30% atlaidi par 51,99 EUR.

Bordo krāsas zābaki ar pērlītēm – padarīs tavu izskatu vēl sievišķīgāku!

Tiem, kas nevēlas eksperimentēt, vērts izvēlēties miesas krāsas puszābakus. Piestāvēs jebkuram apģērbam!

Vēlies būt oriģināla? Izvēlies baltus gumijas zābakus! Nebaidies tos sasmērēt – visus netīrumus varēs ātri nomazgāt! Cena šobrīd ar 30% atlaidi – 51,99 EUR

 

Sandales un iešļūcenes

 

Jāņos sola gan lietu, gan sauli. Tāpēc iesakām padomāt arī par sandalēm. Zilās krāsas Lemon Jelly gumijas sandales  – izskatīsies moderni, būs ērti un, ja vajadzēs,- visus netīrumus varēsi viegli nomazgāt!

 

Vēlies uzvilkt kaut ko vieglu un stilīgu? Izvēlies Lemon Jelly gumijas iešļūcenes! Skaisti ziedi, ērta lieste un tagad vēl pievilcīgāka cena ar 30% atlaidi!

Klasikas piekritējām iesakām izvēlēties Scandi vai Axel gumijas puszābakus. Cenas sakot ar 14,99 EUR

Ja svētkiem meklē pavisam vienkāršus un praktiskus apavus – mūsu ieteikums ir izvēlēties Scandi čības. Cenas sakot ar 6,99 EUR , piedāvājam līdz 44.izmēram

Sportiskā stila apavi

Lai kājām būtu silti un ērti – labs variants ir sportiskā stila apavi. Šādos apavos tavas kājas paliks sausas, būs ērti un šāda tipa apavi labi papildinās  garderobi. Tos tu varēsi uzvilkt gan pastaigās dabā, gan arī ikdienā.

Rieker ar 30% atlaidi 54,99 EUR

Rieker ar 30% atlaidi 50,99 EUR

Jenny ar 30% atlaidi 53,99 EUR. Ar platu liesti!

Ara ar 40% atlaidi 68,99 EUR

Ara ar 40% atlaidi –  41,99 EUR

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>