Iepirkšanās prieks bez sirdsapziņas pārmetumiem

28.08.2018

 


“Skaties, kādas kurpītes Vācijā nopirku! Un tik izdevīgi!” dižojas šo rindu autores kolēģe. Tas vedina aizdomāties par to, kā šodien mainās iepirkšanās paradumi. Kā liecina
Nīderlandē dibinātā pētījumu institūta Regionplan Policy Research veiktā pētījuma dati, ārzemēs iepērkas puse Baltijas valstu iedzīvotāju. Vai tiešām latviešiem iepirkšanās pašu mājās šķiet pārlieku dārga un izvēles iespējas nav tik plašas? Izrādās, ka ne vienmēr zāle citur ir zaļāka un debesis – zilākas. Lūk, pieci iemesli, kādēļ apavu meklējumos vērts doties uz veikalu Somijas apavi, nevis steigties pirkt lidmašīnas biļeti.


 

Bez starpniekiem un konkrētam tirgum

“Jau kopš savas darbības pirmsākumiem apavus pasūtām bez starpniekiem – tieši pie ražotāja. Aizbraucam uz konkrēto fabriku, apskatām apavu paraugus, izvēlamies, kādā krāsā tie būs. Tādējādi konkrētos apavus ražo speciāli mūsu tirgum, atbilstoši mūsu pircēju gaumei un vajadzībām. Kāds ir mūsu pircējs? Labā nozīmē prasīgs, jo augstu vērtē apavu kvalitāti un ērtumu. Moderns – labprāt izvēlas krāsainus apavus un apavus ar interesantām, ekstravagantām detaļām, tādēļ izvēloties apavus, kas nonāks veikala plauktos, allaž sekojam līdzi modes tendencēm. Tā, piemēram, šī rudens – ziemas modes vājības ir baltas, baklažānu krāsas un zaļas krāsas apavi,” stāsta veikala Somijas apavi īpašniece Tatjana Zavjalova. Arvien ļoti pieprasīti ir apavi ar nelielu papēdīti – 3 līdz 5 centimetri, kā arī lielo izmēru – no 43. līdz 45. – apavi.

Plašs piedāvājums vienuviet

Iepirkties veikalā Somijas apavi nozīmē velti neizšķiest tik dārgo laiku. Kādēļ? Pasaulē atzīti apavu zīmoli, bagātīga modeļu izvēle, sākot ar ekskluzīvām balles kurpēm, turpinot ar klasiska stila un ikdienas apaviem, sandalēm, sportiska stila apaviem, garajiem zābakiem un puszābaciņiem, ortopēdiskajiem apaviem un noslēgumā – čībām. Apavi dažādās krāsās, lielie izmēri, iespēja izvēlēties apaviem pieskaņotu somu. Viss, ko sirds vēlas, atrodams vienā veikalā! To novērtē ne tikai pašmāju klienti, bet arī daudzi ļaudis no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas – viņi jau ilgus gadus ir daļa no veikala pastāvīgo klientu loka.

 

 

 

 

Klientiem ir būtiskas priekšrocības

Pastāvīgie klienti saņem 10% atlaidi apaviem no jaunās kolekcijas. Turklāt, iepazīties ar veikala Somijas apavi piedāvāto apavu klāstu iespējams ne tikai klātienē Kr. Barona ielā 36, bet arī interneta vietnē www.somijasapavi.lv. Kļūsti par reģistrētu lietotāju, veic pirkumu un uzreiz saņem sev pienākošos privilēģiju! Un tas vēl nav viss. Katram sestajam pirkumam, neatkarīgi vai tas tiek veikts internetā vai uz vietas veikalā, tiek piešķirta 30% atlaide.

 

 

 

 

 

 

 

Laikapstākļiem piemēroti

Latvijas klimatam raksturīgs paaugstināts nokrišņu daudzums un nenoturīgi laikapstākļi, tādēļ piemērotu apavu izvēle ir būtiska komfortam un arī labas veselības saglabāšanai. Plašā klāstā pieejami apavi ar Gore-Tex membrānu, kas nozīmē, ka tie ir ļoti izturīgi, elpojoši un mitrumu atgrūdoši. Apavā tiek uzturēts nevainojams mikroklimats.

 

Zīmols – risku samazinātājs

Somijas apavi sniedz divu gadu garantiju ikvienam iegādātajam apavu pārim. Ja šajā laikā atklājas, ka apaviem bijusi kāda ražotāju pieļauta nepilnība, veikala apavu darbnīcā to novērsīs pieredzējušais meistars Vladimirs Volkovs. Darba procesā tiek izmantotas Somijā ražotas iekārtas un augstvērtīgi materiāli no Vācijas, piemēram, ādas, pasitņi un viss cits nepieciešamais.

Nav noslēpums, ka, lai apavi kalpotu patiešām ilgi un labi, par tiem pienācīgi jārūpējas. Darbnīcas piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst gan atsevišķu savu laiku nokalpojušo elementu nomaiņa, gan kapitālais apavu remonts, tāpat arī iespēja izvēlētos apavus perfekti pielāgot valkātāja kājas īpatnībām, lai panāktu maksimālu komfortu – pastiept, sašaurināt utt. Raitu un vieglu jums soli!

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>