Ar kādiem apaviem papildināt pavasara garderobi? Sezonas spilgtākās aktualitātes

14.03.2019

 

Moderni apavi ir nozīmīga garderobes sastāvdaļa. Piemērotu apavu izvēle būtiski ietekmē Tavu izskatu un pašsajūtu. Jaunā sezona jau ir sākusies, un šobrīd ir īstais laiks paspēt sagatavoties pavasarim. Lai Tev palīdzētu, esam apkopojuši 6 apavu modes tendences šai pavasara/vasaras sezonai.

Apavi, kas redzami foto ir pieejami veikalā Somijas Apavi K. Barona ielā 36, Rīgā, vai www.somijasapavi.lv

  1. Platformas un biezās zoles

Aktuālā 2019. gada pavasara modes tendence – dažāda veida sportiskā stila apavi, sandales un kurpes ar biezām zolēm jeb platformām. Tās veiksmīgi var kombinēt ar dažāda stila apģērbu. Šādus apavus varēsi pieskaņot gan pie biksēm, gan pie svārkiem un pielāgot tos savam stilam. Vispraktiskākais variants ir plakana platforma – bez papildus papēža.


Zīmola Tizian sportiskā stila apavi

Zīmola Tizian sportiskā stila apavi

Zīmola Tizian sportiskā stila apavi

  1. Dzīvnieku un ziedu raksts

Dizaineriem patīk ieviest kaut ko jaunu un neparastu. Tāpēc šajā sezonā vērts izvēlēties apavus ar dzīvnieku vai ziedu rakstu. Uzdrošinies un nebaidies no “leoparda”, “zebras” vai skaistiem ziediem. Šādus apavus Tu varēsi uzvilkt gan pie stilīgajiem neona vai košu krāsu apģērbiem, kā arī pie melna vai vienkrāsaina  tērpa.

Zīmola Gabor sportiskā stila apavi

Zīmola Gabor sportiskā stila apavi

Zīmola Peter Kaiser kurpes

  1. Ērts un masīvs papēdis

Stilīgi apavi ar masīvu papēdi pavasarim un vasarai piestāvēs praktiskajām dāmām un pilsētas stila piekritējām. Kurpes vai sandales ar šādu papēdi ļaus justies ērti un pārliecināti. Šī papēža forma ir laba alternatīva kurpēm ar smailu papēdi.

Zīmola Peter Kaiser kurpes

Zīmola Peter Kaiser kurpes

  1. Sportiskais stils

Sportiskā tendence ir aktuālāka nekā jebkad. Šosezon sportisko apavu dizainā būtiskas ir nostalģiskas 90. gadu modes ietekmes. Pārspīlējumi siluetos, masivitāte, etniskie raksti un spilgtas detaļas. Sportiskā stila apavus vari droši kombinēt ar klasiskā stila apģērbiem. Šāda tipa apavi klasiskajām formām piešķir pilnīgi citu izskatu.

Zīmola Hogl sportiskā stila apavi

Zīmola Hogl sportiskā stila apavi

Zīmola Remonte sportiskā stila apavi

  1. Gumijas apavi

Vai gumijas zābaki un apavi var būt stilīgi? Jā, un kā vēl! Šobrīd mode ir ļoti praktiska, tāpēc šajā sezonā vērts izvēlēties gumijas apavus. Oriģinālas krāsas un stilīgi modeļi – tas viss raksturo gumijas apavus. Viens no labākajiem gumijas apavu zīmoliem Lemon Jelly piedāvā: vasaras gumijas puszābakus, kurpes un sandales. Plaša krāsu palete iedvesmo. Lietainajā laikā šādos apavos Tu varēsi justies stilīgi un būsi pārliecināta par to, ka slikts laiks neietekmēs nedz apavus, nedz garastāvokli. Lemon Jelly apaviem ir patīkama citrona želejas smarža. Vai nav burvīgi, ka apavi ir ne tikai stilīgi, bet arī patīkami smaržo?

Zīmola Lemon Jelly gumijas puszābaki

Zīmola Lemon Jelly gumijas puszābaki

Zīmola Lemon Jelly iešļūcenes

Zīmola Lemon Jelly sandales

  1. “Ugly Boots” un „snikeri”

Jaunajā sezonā uzvaras laurus plūc sportiskā stila apavi. Un tieši šosezon pavasara tēlu noteikti var atšķaidīt ar kaut ko “nepareizu”, tāpēc Ugly Boots (tulkojumā no angļu valodas – neglītie apavi) būs ērtākais un stilīgākais variants. Kaut sākotnēji uzlūkotas ar zināmu skepsi, masīvas formas pamazām sāk iecienīt arī pašmāju pircēji. Jo lielākas un masīvākas ir platformas – jo labāk!

Zīmola LiuJo sportiskā stila apaviZīmola LiuJo sportiskā stila apavi “Ugly Boots”

Zīmola LiuJo sportiskā stila apavi

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>