Apavi kā vērtīgs ieguldījums garderobē?

17.07.2019

 

Izpārdošana ir lielisks laiks, kad visas šīs sezonas kolekcijas preces var iegādāties par izdevīgu cenu. Izpārdošanā tiek pārdota šī gada kolekcija, un, iespējams, nākamgad šī prece jau nebūs aktuāla. Tomēr ir mūžīga klasika un apavi, kas ir modē vairākas sezonas pēc kārtas. Kādi ir tie apavi, kas būs modē arī nākamgad? Lasi, iedvesmojies un parūpējies par savu garderobi gudri!

Mules tipa kurpes

Mule tipa kurpes ir modē jau kopš pagājušā gada vasaras un nezaudēs savu aktualitāti arī nākamgad. Šis būs labs apavu pāris, kas piestāvēs gan bikšu kostīmam, gan vakarkleitai. Stilīgas un skaistas mule tipa kurpes mūsu veikalā jūs varēsiet redzēt šādu zīmolu kolekcijās: Hogl, Piesanto, Gerry Weber, Alpina.

Hogl mules tipa kurpes. Piedāvājam līdz 42.izmēram!

Košas krāsas, ziedu un dzīvnieku raksts

Šosezon kolekcijās dominē košas krāsas un ziedu raksti. Ziedu raksts ir šobrīd modē un būs arī nākamgad. Tas padara izskatu sievišķīgāku un piešķir romantiskas noskaņas. Čūskādas,  leoparda un citi dzīvnieku raksti ir iekarojuši modes olimpu un vēl ilgi plāno tajā noturēties.

 

Gabor sportiskā stila apavi un baletkurpes

Kurpes laiviņas

Šī ir mūžīgā klasika, kurai modes dizaineri ir piešķīruši mūsdienīgus krāsu akcentus. Modē ir kurpes laiviņas dažādās košās krāsās. Vari izvēlēties gan klasisko modeli, gan arī vasaras kurpes ar atvērto papēdi.

 

Apavi ar biezo zoli

Ja Tev patīk staigāt kurpēs uz papēžiem, bet ikdiena ir ļoti aktīva, tad vari pievērst uzmanību apaviem ar biezo zoli jeb platformu. Gan sportiskā stila apavi, gan vasaras sandales un basenes mūsu veikalā ir atrodamas ar platformu.

Tizian sandales

Tizian sportiska stila apavi

LiuJo sportiska stila apavi

Sportiskā stila apavi

Šobrīd modē praktiskas lietas. Piemēram, sportiskā stila apavi, kurus modes dizaineri piedāvā vilkt gan pie biksēm, gan pie lietišķiem kostīmiem, gan arī pie svārkiem un pat kāzu kleitām! Šādi apavi ir ērti un palīdz rūpēties par pēdu veselību. Izvēlies komfortu un stilu – sniedz priekšroku sportiskā stila apaviem!

LiuJo sportiskā stila apavi

Ara sportiskā stila apavi


Ara sportiskā stila apavi

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>