Moderni un ērti

05.11.2018

 

Vēlies ne tikai modernus un skaistus, bet arī ērtus apavus? Tieši šādu salikumu piedāvā vācu zīmols Ara!

Teksts: Ilze Upīte-Zavjalova

Stils: Annika Petraškeviča

Matu sakārtojums un grims: Laura Brokāne

Projekta vadītāja: Jekaterina Karatkova

Veikala Somijas apavi ilggadējā pieredze liecina: zīmola Ara apavi ir to vidū, kas no veikala plauktiem pazūd visātrāk. Kādēļ? Ražotājs īpaši piedomā, lai apavi būtu komfortabli, viegli un konstruēti anatomiski pareizi. Apavu izgatavošanā izmanto tikai visaugstākās kvalitātes izejmateriālus, turklāt ražotājs sniedz divu gadu garantiju jebkuram apavu pārim.

Somijas apavi piedāvā zīmola Ara visplašāko apavu klāstu Latvijā. Pieejami apavi līdz pat 43. izmēram, kā arī ir liela dažādu platumu apavu izvēle. Ara ražo arī apavus ar Gore-Tex membrānu, kas nozīmē, ka tie ir ļoti izturīgi, elpojoši un mitrumu atgrūdoši.

Veikala adrese: Rīgā, K. Barona ielā 36. Apavus iespējams iegādāties arī interneta veikalā www.somijasapavi.lv.

Pārdomās par Ara apaviem un stila padomos dalās Unika Annika Studio īpašniece, vadītāja un sociālo tīklu satura veidotāja Annika Petraškeviča (@unikaannika).

«Man ir liels prieks par šo koptēlu. Ikdienā izvēlos īsākus zābakus, bet, pateicoties šai brīnišķīgajai kombinācijai, saprotu – man noteikti jāiekļauj šis zābaku modelis savā garderobē. Manuprāt, klasisks, kopts, saskaņots tēls, kas nekad neizies no modes. Sajutos kā Keita Midltone.»

Zābaki – Ara, 181,99 €

Bikses – Reserved

Virsjaka – Reserved

 

«Šie noteikti ir mani rudens un ziemas sezonas zābaki valkāšanai ikdienā. Lieliski izskatās darbīgā dienā pie biksēm un lieliem, adītiem džemperiem. Zābaki ir komfortabli, ar kvalitatīvu, pabiezu zoli, kas man ir ļoti svarīgi gada aukstajā sezonā. Interesants akcents – zvaigznes elements sānos.»

Puszābaki – Ara, 159,99 €

Džemperis – Reserved

Džinsa bikses – no Annikas personiskās garderobes

 

 

«Cik krāsains un skaists ir rudens, tik raibi un skaisti ir arī šie zābaki. Modelis, kuru es izvēlētos savām ikdienas gaitām, komfortam. Šie zābaki ir ērti, labi piegulst kājai. Īpaši vēlos akcentēt zābaku aizdares daļu – tā ir šņorējama, bet sānos ir arī rāvējslēdzējs, kas ļoti atvieglo uzvilkšanas procesu.»

Puszābaki – Jenny, 87,99 €

Virsjaka – Reserved

 

 

«Manuprāt, šiem zābakiem ir lielisks papēdis, kas derēs gan pie klasiskām biksēm, gan kleitām. Modelis ir transformējams dažādos veidos, radot pavisam atšķirīgus koptēlus. Jūtos ārkārtīgi ērti. Laba izvēle ikdienai, kad gribas saglabāt sievišķīgumu un gaisīgumu.»

Puszābaki – Ara, 114,99 €

Soma – Ara, 61,99 €

Virsjaka – ZARA

Kleita: no Annikas personiskās garderobes

 

«Tā kā vēl aizvien modē ir sportisko kombinēt ar sievišķīgo, šīs bordo krāsas kediņas ir fantastiska

izvēle, lai vilktu kopā ar sportiska stila kleitām un dažādām jaciņām. Stilīgs koptēls ikdienas ritmam vai aktīvām brīvdienām. Šādā tēlā jūtos reizē ērti un eleganti.»

Virsjaka – Reserved

Kleita – Reserved

Sportiska stila kurpes – Ara, 93,99 €

Soma – Ara, 69,99 €

Pievienot komentāru

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>